Noteikumi

Chipsmall pārvalda vietni www.chipsmall.lv, lai tiešsaistē nodrošinātu piekļuvi informācijai par produktiem, kuri ir pieejami vietnē Chipsmall (\"produkts\"), un atvieglotu Produktu iegādi (\"Pakalpojums\"). Šie lietošanas noteikumi kopā ar Pasūtījuma nosacījumiem tiek saukti par šo \"Līgumu\". Izmantojot Chipsmall, jūs piekrītat visiem šeit norādītajiem noteikumiem un nosacījumiem (\"Lietošanas noteikumi\"). Pasūtot Produktus, jūs piekrītat lietošanas noteikumiem, kā arī pasūtījuma nosacījumiem, kas izklāstīti turpmāk. Chipsmall patur tiesības jebkurā laikā modificēt šo Līgumu, iepriekš par to nepaziņojot. Vietnes izmantošana pēc jebkuras šādas modifikācijas nozīmē jūsu piekrišanu ievērot modificēto līgumu un uzņemties tā saistības. Pēdējais šī līguma pārskatīšanas datums ir norādīts zemāk.

1. Intelektuālais īpašums.
Pakalpojumu, vietni un visu informāciju un / vai saturu, ko redzat, dzirdat vai citādi izjūtat vietnē (\"saturs\"), aizsargā Ķīna un starptautiskie autortiesību, preču zīmju un citi likumi, un tie pieder Chipsmall vai tā vecākiem , partneri, saistītie uzņēmumi, līdzautori vai trešās puses. Chipsmall piešķir jums personisku, nepārsūtāmu, neekskluzīvu licenci izmantot Vietni, Pakalpojumu un Saturu, lai drukātu, lejupielādētu un saglabātu atlasītā Satura daļas, ar nosacījumu, ka: (1) izmantojat tikai šīs Saturs jūsu iekšējiem uzņēmējdarbības mērķiem vai personiskai, nekomerciālai lietošanai; (2) nekopēt un neizlikt Saturu nevienā tīkla datorā, kā arī nepārsūtīt, neizplatīt un nepārraidīt Saturu nevienā medijā; (3) nekādā veidā nemodificē vai nemaina Saturu, kā arī neizdzēš vai nemaina nevienu paziņojumu par autortiesībām vai preču zīmi. Šīs licences rezultātā jums netiek nodotas nekādas tiesības, nosaukumi vai intereses par lejupielādētu saturu vai materiāliem. Chipsmall patur pilnīgu nosaukumu un pilnīgas intelektuālā īpašuma tiesības uz jebkuru saturu, kuru lejupielādējat no vietnes, ievērojot šo ierobežoto licenci, lai jūs personīgi izmantotu Saturu, kā noteikts šeit. Jūs nedrīkstat izmantot nevienu no zīmēm vai logotipiem, kas parādās visā vietnē, neizsakot preču zīmes īpašnieka rakstisku piekrišanu, izņemot gadījumus, kad to atļauj piemērojamie likumi. Jūs nedrīkstat atspoguļot, nokasīt vai rāmēt mājas lapu vai citas šīs vietnes lapas nevienā citā vietnē vai tīmekļa vietnē. Jūs nedrīkstat savienot \"dziļas saites\" ar vietni, ti, izveidot saites uz šo vietni, kas apiet mājas lapu vai citas vietnes daļas bez rakstiskas atļaujas.

2. Garantiju atruna.
Chipsmall neizsaka nekādas tiešas, netiešas garantijas vai apliecinājumus attiecībā uz jebkuru produktu vai vietni, pakalpojumu vai saturu. Chipsmall nepārprotami atsakās no jebkādām garantijām, kas ir tiešas, netiešas, ar likumu noteiktas vai citādas, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar netiešām garantijām par pārdodamību, piemērotību noteiktam mērķim, īpašumtiesībām un bez pārkāpumiem attiecībā uz produktiem, vietni, pakalpojumu un saturu. Chipsmall negarantē, ka vietnes vai pakalpojuma veiktās funkcijas būs nepārtrauktas, savlaicīgas, drošas vai bez kļūdām vai ka vietnes vai pakalpojuma defekti tiks novērsti. Chipsmall negarantē satura precizitāti vai pilnīgumu, kā arī to, ka visas kļūdas saturā tiks labotas. Vietne, pakalpojums un saturs tiek nodrošināti, pamatojoties uz \"kā ir\" un \"kā pieejams\". Vietnē Chipsmall apmeklētāju IP adreses tiek periodiski pārskatītas un analizētas, lai uzraudzītu un efektīvi uzlabotu tikai mūsu vietni, un tās netiks kopīgota ārpus Chipsmall. Vietnes apmeklējuma laikā mēs varam lūgt jums kontaktinformāciju (e-pasta adresi, tālruņa numuru, faksa numuru un adreses piegādei / rēķiniem). Šī informācija tiek vākta pēc brīvprātības principa - un tikai ar jūsu piekrišanu.

3. Atbildības ierobežošana.
Nekādā gadījumā Chipsmall nav atbildīgs pircējam vai jebkurai trešajai pusei par jebkādiem netiešiem, nejaušiem, īpašiem, izrietošiem, soda vai parauga zaudējumiem (ieskaitot bez ierobežojuma zaudēto peļņu, zaudētos ietaupījumus vai uzņēmējdarbības iespēju zaudējumus), kas radušies vai saistīti ar (I) jebkurš produkts vai pakalpojums, ko nodrošina vai nodrošina Chipsmall, vai nespēja to izmantot; (II) Vietnes, pakalpojuma vai satura izmantošana vai nespēja to izmantot; (III) Jebkurš darījums, ko veic vietne vai kuru veic vietne; (IV) jebkura prasība, kas attiecināma uz kļūdām, izlaidumiem vai citām neprecizitātēm vietnē, pakalpojumā un / vai saturā; (V) neatļauta piekļuve jūsu pārraidēm vai datiem vai to aliterācija; (VI) trešo personu paziņojumi vai rīcība vietnē vai pakalpojumā; (VII) jebkuri citi jautājumi, kas attiecas uz produktiem, vietni, pakalpojumu vai saturu, pat ja Chipsmall ir ieteikts par šādu zaudējumu iespējamību.

Chipsmall vienīgais pienākums un atbildība par produkta defektiem pēc Chipsmall izvēles ir aizstāt šādu produktu ar trūkumiem vai atmaksāt klientam klienta samaksāto summu, tāpēc Chipsmall atbildība nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt pircēja pirkuma cenu. Par iepriekš minēto tiesisko aizsardzību pircējam jāsaņem rakstisks paziņojums par defektu un preces ar trūkumiem atdošana sešdesmit (30) dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Iepriekš minētais līdzeklis neattiecas uz izstrādājumiem, kas ir nepareizi izmantoti (ieskaitot statisko izlādi bez ierobežojumiem), atstāti novārtā, negadījumā vai pārveidoti, vai uz izstrādājumiem, kas montāžas laikā ir pielodēti vai mainīti vai kurus citādi nav iespējams pārbaudīt. Ja jūs neapmierina vietne, pakalpojums, saturs vai lietošanas noteikumi, jūsu vienīgais un ekskluzīvais līdzeklis ir pārtraukt vietnes izmantošanu. Izmantojot vietni, jūs atzīstat, ka vietnes lietošana ir jūsu vienīgais risks.

Pasūtījuma nosacījumi Uz

visiem pasūtījumiem, kas veikti vietnē vai drukātajā katalogā, attiecas šī Līguma noteikumi, ieskaitot šādus pasūtījuma nosacījumus. Nekādas šī Līguma izmaiņas, pārveidošana, dzēšana vai modificēšana nav atļauta bez rakstiskas atļaujas no Chipsmall pilnvarota pārstāvja. Ar šo tiek nepārprotami noraidītas visas iespējamās izmaiņas, ko pircējs iesniedzis jebkurā papildu dokumentācijā. Pasūtījumus uz veidlapām, kas atšķiras no šiem noteikumiem, var pieņemt, bet tikai pamatojoties uz to, ka šī Līguma noteikumi būs noteicošie.

1. Pasūtījuma apstiprināšana un pieņemšana.
Veicot pasūtījumu, pirms pasūtījuma apstrādes mēs varam pārbaudīt jūsu maksājuma veidu, piegādes adresi un / vai ar nodokli neapliekamo identifikācijas numuru, ja tāds ir. Jūsu pasūtījuma veikšana vietnē ir piedāvājums iegādāties mūsu Produktus. Chipsmall var pieņemt jūsu pasūtījumu, apstrādājot jūsu maksājumu un nosūtot Produktu, vai arī jebkura iemesla dēļ var atteikties pieņemt jūsu pasūtījumu vai jebkuru jūsu pasūtījuma daļu. Neviens pasūtījums netiek uzskatīts par pieņemtu Chipsmall, kamēr Produkts nav nosūtīts. Ja mēs noraidīsim jūsu pasūtījuma pieņemšanu, mēs mēģināsim par to paziņot, izmantojot e-pasta adresi vai citu kontaktinformāciju, kuru esat norādījis savā pasūtījumā.

2. Elektroniskā komunikācija.
Veicot pasūtījumu Vietnē, jums ir jānorāda derīga e-pasta adrese, kuru mēs varam izmantot, lai sazinātos ar jums par jūsu pasūtījuma statusu, konsultētu jūs par pasūtīto produktu nosūtīšanu un sniegtu jums citus paziņojumus. , informācijas atklāšana vai cita saziņa saistībā ar jūsu pasūtījumu.

3. Cenu noteikšana.
Chipsmall vietnes piedāvājums un saistītie pakalpojumi tiek aprēķināti tikai ASV dolāros un norēķini par valūtu, ja ASV valūta nav nacionālo vai reģionālo klientu izmantošanas joma, lūdzu, veiciet attiecīgās konvertācijas maiņas kursu atbilstoši savām valstīm vai reģionos. Visas cenas norādītas ASV dolāros.

4. Informācija par produktu.
Chipsmall tīmekļa vietnes produkta veids, produkta apraksts un parametri, attiecīgos attēlus, video un citu informāciju nodrošina internets un attiecīgie piegādātāji, Chipsmall vietne neuzņemas atbildību par informācijas precizitāti, integritāti, likumību vai autentiskumu. Turklāt Chipsmall vietne vai jebkāda veida informācijas uzņēmumu izmantošana un to riski šajā vietnē nav atbildīgi.

5. Maksājums.
Chipsmall piedāvā vairākas ērtas norēķinu metodes ASV dolāros, ieskaitot PAYPAL, kredītkarti, Master Card, VISA, American Express, Western Union, pārskaitījumu. Maksājums jāveic tajā valūtā, kurā tika veikts pasūtījums. Ja jums ir citi maksāšanas noteikumi, lūdzu, sazinieties ar Chipsmall klientu apkalpošanas centru vietnē [email protected].

6. Maksa par piegādi.
Piegādes vai kravas maksu, apdrošināšanas un galamērķa muitas nodokļus maksās klienti.

7. Bankas maksa.
Par pārskaitījumu mēs iekasējam USD 35.00 par bankas maksu, par PAYPAL un kredītkarti mēs iekasējam 5% apkalpošanas maksu no kopējās summas, Western Union banku maksa netiek iekasēta.

8. Maksa par apstrādi.
Nav minimālās pasūtījuma vai apstrādes maksas.

9. Kravas bojājumu un atgriešanās politika.
Ja saņemat preces, kas ir bojātas transportēšanas laikā, ir svarīgi, lai sūtījuma kastīte, iepakojuma materiāls un detaļas būtu neskartas. Lūdzu, nekavējoties sazinieties ar Chipsmall klientu servisu, lai iesniegtu pretenziju. Visas deklarācijas jāveic 30 dienu laikā no rēķina datuma, un tām jāpievieno rēķina numura oriģināls, garantijas kartes sertifikāts, daļas attēls un īss paskaidrojums vai pārbaudes ziņojums par atgriešanas iemeslu. Atgriešana netiks pieņemta pēc 30 dienām. Atgrieztajām precēm jābūt oriģinālā iepakojumā un atkārtoti pārdodamā stāvoklī. Daļas, kas atgrieztas klienta kļūdas dēļ piedāvājuma vai pārdošanas laikā, netiks pieņemtas.

10. Muitas problēma.
Chipsmall kotācijas ir FOB cena, mēs neesam atbildīgi par galamērķa valstu muitošanu. Ja klienta daļas aizturēja vai aizturēja klienta vietējā muita, Chipsmall klientiem var iesniegt dažus dokumentus, bet Chipsmall nav atbildīgs par muitošanu, Chipsmall nemaksā muitai maksa, klienta pienākums ir notīrīt detaļas no klienta vietējās muitas. Ja sīkdatnes tika aizturētas vai aizturētas klienta vietējā muitā, čipsi vairs netiks nosūtīti, maksājums netiek atmaksāts.

11. Pienākumi un atbildība.
Chipsmall ir profesionāla B2B un B2C tirdzniecības platforma, un mēs varam pārbaudīt tikai preču ārējo stāvokli, bet ne iekšējo funkciju. Atgriešana 30 dienu laikā tiks pieņemta, tomēr klientiem nav tiesību saukt pie atbildības par Chipsmall par nefunkcionālām precēm, kā arī nav tiesību prasīt papildu kompensāciju. Chipsmall ir apkalpošanas platforma, mēs neesam ražotāji, mēs vienkārši sniedzam pakalpojumu un palīdzam klientam iegādāties viņiem nepieciešamos produktus. Chipsmall patur tiesības uz galīgajiem paskaidrojumiem.
GOVERNING LAW
These Terms of Service and any separate agreements whereby we provide you Services shall be governed by and construed in accordance with the laws of Cyprus

Atsauksmes

Mēs novērtējam jūsu iesaistīšanos Chipsmall produktos un pakalpojumos. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Lūdzu, veltiet laiku, lai aizpildītu zemāk esošo veidlapu. Jūsu vērtīgās atsauksmes nodrošina, ka mēs konsekventi sniedzam izcilu servisu, ko esat pelnījis. Paldies, ka esat daļa no mūsu ceļa uz izcilību.