Who We Are

Chipsmall Ierobežots
Šenženas elektroniskās tirdzniecības palātas direktora vienība
1000 kvadrātmetri

Chipsmall Limited sastāv no profesionālas komandas ar vidēju vairāk nekā 10 gadu pieredzi elektronisko komponentu izplatīšanā. Atrodamies Honkongā, mēs jau esam nodibinājuši stingras un savstarpēji izdevīgas biznesa attiecības ar klientiem no Eiropas, Amerikas un Dienvidāzijas, piegādājot novecojušas un grūti atrodamas sastāvdaļas, lai apmierinātu viņu īpašās vajadzības.

Saskaņā ar principu “Kvalitātes detaļas, klientu prioritāte, godīga darbība un uzmanīgs serviss” mūsu bizness galvenokārt koncentrējas uz elektronisko komponentu izplatīšanu. Līnijas kartes, ar kurām mēs strādājam, ietver mikroshēmu, ALPS, ROHM, Xilinx, Pulse, ON, Everlight un Freescale. Galvenie produkti ietver IC, moduļus, potenciometru, IC kontaktligzdu, releju, savienotāju. Mūsu daļas aptver tādas lietojumprogrammas kā tirdzniecības, rūpniecības un automobiļu jomas.

Mēs ceram nodibināt biznesa attiecības ar jums un ceram sniegt jums vislabāko servisu un risinājumu. Izveidosim labāku pasauli savai nozarei!

Attīstības vēsture
"Mēs piedzīvojam ātras tehnoloģiskās attīstības laikmetu, un mums ir privilēģija piedalīties kā liecinieks kā viens no tiem."
2004
Iestāde

Uzņēmums tika nodibināts Šenženā

2014
Uzkrāšanās

Minhenes elektronikas gadatirgū pārdošanas komanda, lai izmantotu starptautisko elektronikas tirgu

2019
Izrāviens

Ieguva nacionālās augsto tehnoloģiju uzņēmuma kvalifikācijas sertifikātu

2020
Attīstība

Pieņemts IS09001 kvalitātes sistēmas sertifikācija

2021
Lēciens

Uzņēmuma apgrozījums sasniedza 200 miljonus juaņu

2022
Izveides

Tika izveidots Honkongas birojs.

2023
Inovācijas

Nokārtota ESD sertifikācija un AS9120B sertifikācija.

Sertifikācija

ESD

Chipsmall Kvalitātes inspekcijas centrs Atbilst elektrostatiskās izlādes prasībām elektriskajiem un elektroniskajiem produktiem, saskaņā ar ANSI/ESD S20.20 standartu.

AS9120B

Chipsmall uzlabo tādu produktu, piemēram, kosmiskās aviācijas materiālu un komponentu drošību un uzticamību, lai izpildītu klientu prasības aviācijas un kosmosa nozarē.

ISO14001

Mēs esam ieguvuši vides pārvaldības sistēmas sertifikātu un esam apņēmušies radīt zaļu biznesu.

ISO9001

Mēs sekojam ISO9001 kvalitātes vadības sistēmai, lai klientiem nodrošinātu uzticamus elektroniskos komponentus.

D&B

Dun & Bradstreet mūs ir sertificējis, lai izveidotu labu tēlu tīkla biznesa vidē un uzlabotu potenciālo klientu labvēlību un uzticību.

Mūsu stiprās puses
Lieliska reputācija kvalitātē

Nodrošiniet tikai oriģinālus un autentiskus elektroniskus komponentus, pārtrauciet visas atjaunotās, viltotās un nepilnīgās daļas un ir ieguvušas labu daudzu klientu reputāciju.

Stingrs kvalitātes kontroles process

Mēs esam izveidojuši QC testa laboratoriju un vienmēr uzstājam uz komponentu kvalitātes ieviešanu, pirmkārt, atgriešanās līmeni no klientiem, kas mazāki par 0,22%, kas ir daudz zemāks nekā vidējais nozare.

Ideāls piegādes ķēdes kanāls

Izmantojot plašos globālos iepirkuma kanālus un krājumu rezerves, mēs esam pārliecināti, ka rentabli un īsākajā laikā mūsu klientiem nodrošinām globāli iegūtus augstas kvalitātes elektroniskos komponentus.

Pilnībā ieviest ISO standartus

Mēs uzskatām "Idea-STD-1010B" kā kvalitātes pārbaudes standartu un stingri darbojamies saskaņā ar AS9120, ESD, ISO9001, ISO14001 un citām starptautiskām standarta sistēmām.

Korporatīvo kultūru
Uz cilvēkiem orientēts

Nodrošiniet darbiniekiem labu mācību un komunikācijas platformu un godīgu un caurspīdīgu reklāmas kanālu, lai palīdzētu viņiem augt.

Turpināt izcilību

Nodrošināt mūsu klientiem augstākus produktus, kas atbilst viņu vajadzībām un pārsniedz viņu cerības.Izcilība, tas ir mūsu standarts.

Uz rezultātu orientēts

Nodrošināt ikvienu, ieskaitot klientus, darbiniekus un pat biznesa partnerus, ar iespēju izveidot un realizēt savus sapņus.

Pirmais klients

Atbilst klientu vajadzībām, nodrošiniet klientiem visvairāk nepieciešamos produktus un apmierinošus pakalpojumus un iztērējiet 200% no mūsu centieniem censties sasniegt 100% klientu apmierinātību.

Uzņēmuma darbība
2023 Electronic Industry Chain Summit Co-hosted by Chipsmall Achieved a Great Success
2022 Annual Meeting & Outstanding Employee Award Ceremony
On Mid-Autumn Festival, Chipsmall sent mooncakes to our employees, wishing that they could share mooncakes with their families and enjoy the wonderful time together.
The Spring Festival holiday is over, Chipsmall has prepared a welcome lucky money for everyone!
Chipsmall organized employees to have an outing in spring, which not only relaxed themselves, but also promoted the relationship between colleagues.
Chipsmall led employees to support farmers and agriculture spontaneously, selling agricultural products in impoverished mountainous areas.
In order to relieve the work pressure of employees and enhance team cohesion in the fast-pace and high-intensity work, Chipsmall held a wonderful team building activity.
Intent to celebrate Chipsmall's 17th anniversary, we arranged a holiday trip for employees.
Chipsmall held a baseball activity recently. Employees learned baseball shooting skills during a relaxed and pleasant environment.
Secretary Wu Xiaofeng presented the flag to Chipsmall's CEO, Lim, the captain of the Public Service

Atsauksmes

Mēs novērtējam jūsu iesaistīšanos Chipsmall produktos un pakalpojumos. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Lūdzu, veltiet laiku, lai aizpildītu zemāk esošo veidlapu. Jūsu vērtīgās atsauksmes nodrošina, ka mēs konsekventi sniedzam izcilu servisu, ko esat pelnījis. Paldies, ka esat daļa no mūsu ceļa uz izcilību.