Chipsmall Testēšana

Laipni lūdzam Chipsmall testēšanas pakalpojumā! Uzklikšķinot, lai vienotos, jūs elektroniski parakstāt šādu līgumu. Lūdzu, izlasiet un pilnībā izprotiet līguma noteikumus pirms pasūtījuma iesniegšanas.

Atzīmējot lodziņu "Lasīt un piekrītu", jūs apliecināt, ka esat izlasījis un pilnībā sapratis visus šī līguma noteikumus, kas veido juridiski saistošu vienošanos starp abām pusēm.

  1. Var būt īpaši gadījumi, kad atkaulošanas testēšanas laikā uz grauda nav oriģinālā ražotāja logotipa.
  2. Testēšanas prasību dēļ (piemēram, Decap testēšana, lodējamības testēšana) testēšanas procesā var būt parauga bojājumi. Chipsmall pirms testēšanas informēs lietotājus pa e-pastu.
  3. Chipsmall ir atbildīga tikai par paraugu testēšanu un attiecīgu ziņojumu sniegšanu. Testēšanas rezultāti ir piemērojami tikai pārbaudītajiem paraugiem.
  4. Ja pastāv personalizētas testēšanas prasības vai īpašas specifikācijas un materiāli, kuru rezultātā ir nepieciešams pielāgot testēšanas maksu, faktiskā koriģētā maksa tiks noteikta un saskaņota pēc saziņas starp abām pusēm.
  5. Chipsmall apstiprinās pasūtījumu, maksājumu un piegādes informāciju ar pircēju, izmantojot tādus līdzekļus kā e-pasts vai tālrunis. Pircējam ir jāatbild norunātajā laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Atbildes nesniegšana 5 darba dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas tiks uzskatīta par pircēja saistību neizpildes līgumu, un Chipsmall rīkosies saskaņā ar paziņojumu.
  6. Lūdzu, apstipriniet paraugu apstrādes metodi pirms pasūtījuma veikšanas. Paraugu apstrādes metode tiks balstīta uz izvēlēto opciju pasūtīšanas laikā. Ja radīsies kādas problēmas, Chipsmall personas netiks sauktas pie atbildības.
  7. Pasūtījuma kopsumma ietver testēšanas priekšmetu summu un papildu maksas. Papildu maksa sedz elektronisko pārskatu izmaksas un citus saistītos izdevumus. Diskonta summa attiecas uz atlaidēm un summām, par kurām nav jāmaksā rēķins. Maksājamā summa ir pasūtījuma kopsumma, no kuras atskaitīta atlaides summa, kas ir faktiskā rēķinā norādītā summa.
  8. Lietotājiem, kuriem ir jāatgriež paraugi, lietotājs ir atbildīgs par paraugu atgriešanas piegādes izmaksām. Chipsmall tiks nosūtīts uz lietotāja norādīto atpakaļadresi, izmantojot savākšanas pēc piegādes metodi. Ja ir nepieciešams mainīt adresi, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.
  9. Ja jums ir kādi jautājumi, sūdzības, ziņojumi vai jebkādi jautājumi, kas saistīti ar šo līgumu vai jūsu personisko informāciju, vai ja jums ir kādi jautājumi, viedokļi vai ieteikumi, varat sazināties ar mums, zvanot pa tālruni +86-755-8981 8866 vai izmantojot tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu.

Atsauksmes

Mēs novērtējam jūsu iesaistīšanos Chipsmall produktos un pakalpojumos. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Lūdzu, veltiet laiku, lai aizpildītu zemāk esošo veidlapu. Jūsu vērtīgās atsauksmes nodrošina, ka mēs konsekventi sniedzam izcilu servisu, ko esat pelnījis. Paldies, ka esat daļa no mūsu ceļa uz izcilību.