Piegādes nosacījumi

Dotācijas un uzkrājumi

Transporta veids

Chipsmall piedāvā dažādus transporta veidus: mēs varam palīdzēt jums nosūtīt pakas ar federālo kurjeru, DHL, UPS, TNT, EMS vai jebkuru citu jums vēlamu veidu. Viss. Jūs varat izvēlēties savu loģistikas pakalpojumu. Ja ir īpašs piegādes kopuzņēmums, uzņēmums. Tajā pašā laikā piegādes metode, kas saņem klienta pieprasījumu.
 

piegādes izmaksas:

  • Piegādes izmaksas ir atkarīgas no sūtījuma lieluma, svara un galamērķa. Mums ir ilgtermiņa biznesa attiecības ar Federālo kurjeru un DHL. Mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu jums lētāko kurjera cenu. Jūsu iepakojuma drošībai mēs būsim apdrošināti lielām pakām.
  • Pieņemtie pasūtījumi, kuru summa pārsniedz USD 10 000, visā pasaulē tiks nosūtīti bez maksas, izmantojot DHL / FedEx. Ja kopējā summa ir mazāka par 10 miljoniem ASV dolāru, DHL / fakss maksās 60–10 100 USD atkarībā no svara / lieluma. Palieliniet cenu par.
  • Pārvadātāji parasti nodrošina tiešsaistes kontus, lai pārvaldītu jūsu kravu, pat izmantojot uzlabotas funkcijas.
  • Mēs ievērojam visas eksporta politikas un noteikumus. Uz dažiem produktiem var attiekties ITAR ierobežojumi, un eksportēšanas ierobežojumi var izraisīt agrāku piegādes datumu.

Piegādes laiks un galamērķis

Mēs piegādāsim preces 1-2 dienu laikā no dienas, kad visas kravas nonāk mūsu noliktavā.

  • Mūsu darba dienas ir no pirmdienas līdz piektdienai, neskaitot sestdienas, svētdienas un svētku dienas.
  • Piegādes laiks ir atkarīgs no nosūtīšanas veida un galamērķa. Par nodevām, nodokļiem un citiem maksājumiem atbild saņēmējs. Tā kā mūsu izmaksas ietver tikai pakas nosūtīšanas izmaksas, lūdzu, sazinieties ar savu muitas iestādi, lai aprēķinātu iespējamās izmaksas.
 

Šis ir piegādes grafiks no mūsu noliktavas līdz galamērķim. Lūdzu, skatiet savu pusi.

  Āzija Ziemeļamerika Eiropa Tuvie Austrumi Dienvidamerika Āfrika
DHL 2-4 dienas 3-4 dienas 3-5 dienas 3-6 dienas 3-5 dienas 4-6 dienas
FedEx IP 2-4 dienas 3-4 dienas 4-5 dienas 3-6 dienas 4-6 dienas 4-6 dienas
 

Piegādes un piegādes laiks tiek aprēķināts darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai. Lielākām svētku dienām, piemēram, Ziemassvētkiem, lūdzu, atļaujiet papildu piegādes laiku. Šajos īpašajos gadījumos mums tiek atgādināts par iespējamo kavēšanos. Valstis, kuras politikas dēļ nevar piegādāt: Afganistāna, Centrālāfrikas Republika, Kotdivuāra, Kongo Demokrātiskā Republika, Korejas Tautas Demokrātiskā Republika, Eritrejas Sadraudzība, Libānas Republika, Libērija, Somālijas Demokrātiskā Republika, Sudānas Republika. Lūdzu, sazinieties ar [email protected], lai saņemtu sīkāku informāciju par piegādi.

Atsauksmes

Mēs novērtējam jūsu iesaistīšanos Chipsmall produktos un pakalpojumos. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Lūdzu, veltiet laiku, lai aizpildītu zemāk esošo veidlapu. Jūsu vērtīgās atsauksmes nodrošina, ka mēs konsekventi sniedzam izcilu servisu, ko esat pelnījis. Paldies, ka esat daļa no mūsu ceļa uz izcilību.