Privātuma politika

1. Vietnes satura izmantošana

Chipsmall

Tīmekļa vietne patur tiesības interpretēt šīs vietnes saturu un šīs vietnes saturu tikai jūsu personīgai lietošanai. Autortiesību un citu īpašumtiesību paziņojumos ietvertais saturs jums jāievēro, un tā kopija ir jāsaglabā. Ja vietnes saturs bez pareizais paziņojums nenozīmē, ka vietnei nav tiesību, nenozīmē, ka vietne nepretendē uz tiesībām, un jums ir jāievēro labas ticības princips un likumīgas satura likumīgās intereses likumīgai lietošanai. Jūs nekādā veidā nedrīkstat modificēt, kopēt, publiski parādīt, publicēt vai izplatīt šādus materiālus vai citādi izmantot tos jebkādiem publiskiem vai komerciāliem mērķiem. Aizliegt jebkuru no šiem materiāliem jebkurai citai vietnei vai citiem drukātiem nesējiem vai tīkla datoru videi. Saturs vietnē un rediģējiet juridiskā aizsardzība saskaņā ar autortiesību likumu, jebkura neatļauta izmantošana var būt autortiesības, preču zīmes un citas likumīgas tiesības. Ja jūs nepieņemat vai nepārkāpjat šos noteikumus, jūsu pilnvarojums izmantot vietni tiks tiek automātiski pārtraukta, un jums nekavējoties jāiznīcina visi lejupielādētie vai izdrukātie materiāli.

 

2. Informācijas izplatīšanas vietne

Satura pieejamība šajā vietnē bez jebkādas garantijas. Tas negarantē absolūtu precizitāti un pilnīgumu. Vietne produktos, tehnoloģijās, programmās, cenā un piešķiršanā var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Vietnes saturam var būt beidzies derīguma termiņš, Chipsmall. Nav apņemšanās tos atjaunināt. Informācijas izplatīšana ar pilnvaru palīdzību jūsu vietējā tirgū joprojām nevar iegūt produktu, procesu vai pakalpojumu. Jūs varat vērsties pie Chipsmall biznesa kontaktiem un izplatītāja.

 

3. Lietotāju iesniegumi

Papildus konfidencialitātes noteikumiem, izņemot tos, jūs sūtāt vai ievietojat materiālus vietnē, vai arī kontaktinformācija (turpmāk kopā saukta par informāciju) tiks uzskatīta par nekonfidenciālu un nepatentētu. Jūsu vietnes izmantošana netiks pārkāpt likumus, noteikumus un sabiedrības morāli, nevis pa pastu vai pa pastu, kā arī nesūtīt nelikumīgus, draudošus, neslavas celšanas, apmelojošus, neķītrus, pornogrāfiskus vai citus nelikumīgus materiālus. Ja cilvēkiem ir informācijas saturs un ietekme, ir pierādījumi par brīdinājumu vai iebildumiem pret šo vietni nekautrējieties izdzēst ziņojumu vai neierobežotu tīmekļa pārlūka informācijas apturēšanu, bez iepriekšējas piekrišanas, nav pienākuma publicēt paziņojumu, situācija ir nopietna, šo vietni var noņemt no lietotāja.

 

4. Lietotāji apmainās ar saturu

Chipsmall cenšas uzraudzīt vai pārskatīt lietotāju, lai nosūtītu vai izliktu ziņojumus vai sazinātos tikai ar otru informāciju jebkurā atbildības jomā, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar tērzēšanas telpām, Chipsmall forumiem vai citiem lietotāju forumiem un jebkādu satura apmaiņu. Par šādas apmaiņas saturu neuzņemas nekādu atbildību neatkarīgi no tā, vai tas rada neslavas celšanu, privātumu, neķītrību vai citas problēmas. Chipsmall Paturētais, ja tiek konstatēts, ka dzēšana tiek uzskatīta par ļaunprātīgu, apmelojošu, neķītru vai citādi iebilstamu satura tiesības uz informāciju .

 

5. Vietne, lai lejupielādētu lietojamo programmatūru

Ja lejupielādējat programmatūru no programmatūras izmantošanas, lai izpildītu programmatūras licences līgumu, lai ieviestu visus programmatūras licences noteikumus. Kad nolasījāt un akceptējat programmatūras licences līgumu, pirms noteikumi programmatūru nevar lejupielādēt vai instalēt.

 

6. Saites uz trešo personu vietnēm

Vietņu saites uz trešo personu vietnēm tikai jums ērtāk. Ja izmantojat šīs saites, jūs pametīsit vietni. Chipsmall nav pārskatījis nevienu trešo pušu vietni, šīs vietnes un to saturs nekontrolē bez atbildības. Ja jūs nolemjat piekļūt jebkurām saitēm uz trešo pušu vietnēm, to iespējamām sekām un riskiem, ko uzņemas jūsu pašu.

 

7. Atbildības ierobežojums

Chipsmall un tā piegādātāji vai minētā trešā puse nav atbildīga par jebkādiem zaudējumiem (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar zaudēto peļņu, zaudētiem datiem vai uzņēmējdarbības pārtraukšanu, ko izraisījis bojājums), neatkarīgi no tā, vai šāds kaitējums ir pienācīgas izmantošanas dēļ vai nevar izmantot vietni, un vietnes saites uz jebkuru vietni vai jebkāda informācija, kas ietverta šajās vietnēs, un neatkarīgi no tā, vai viņiem iepriekš ir šis līgums, delikts vai kāds cits juridisks pamats, un tas ir bijis šāds kaitējums, var rasties padoms. Ja jūs izmantojat šo vietni informāciju vai datus, kas nepieciešami aprīkojuma apkopei, remontam vai labošanai, jums jāapzinās, ka viņiem pašiem jāsedz visas no tā izrietošās izmaksas. Chipsmall. Šādās situācijās bez atbildības: informācijas pārsūtīšana, ko veic tīkla pakalpojumu sniedzējs (Chipsmall. informācijas pārraidi, maršrutēšanu, savienojamību un glabāšanu nodrošina nepieciešamais automātiskais tehniskais process, informācijas tīkla pakalpojumu sniedzēja izvēle ; papildus citām automātiskās atbildes prasībām tīkla pakalpojumu sniedzējs neizvēlas šos informācijas sniedzējus un saņēmējus; tīkla pakalpojumu sniedzēju sistēmu vai tīkla starpnieku vai veidlapas informācijas kopijas pagaidu glabāšanu, normālos apstākļos nevis citu personu, izņemot paredzētais saņēmējs rezervēto laiku saņēma ne ilgāk kā paredzētais saņēmējs, lai nodrošinātu piekļuvi informācijas pārraidei, maršrutēšanai vai savienojumam ar saprātīgu laiku, izmantojot sistēmas vai tīkla neskartu informācijas saturu.

 

8. Vispārīgie principi

Chipsmall var mainīt šos noteikumus jebkurā laikā. Jums vajadzētu apmeklēt šo lapu, lai saprastu pašreizējos noteikumus, jo šie noteikumi ir cieši saistīti ar jums. Daži šo noteikumu noteikumi dažās lappusēs var būt ar skaidri noteiktiem juridiskiem paziņojumiem vai aizstātiem noteikumiem.

Atsauksmes

Mēs novērtējam jūsu iesaistīšanos Chipsmall produktos un pakalpojumos. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Lūdzu, veltiet laiku, lai aizpildītu zemāk esošo veidlapu. Jūsu vērtīgās atsauksmes nodrošina, ka mēs konsekventi sniedzam izcilu servisu, ko esat pelnījis. Paldies, ka esat daļa no mūsu ceļa uz izcilību.