Rēķins un izraksts

Informācija par rēķinu:

Cienījamie lietotāji, pēc pirkuma veikala Chipsmall jūs saņemsiet oficiālo rēķinu. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet tālāk sniegtos norādījumus.
 

1, izrakstītā rēķina instrukcija

Rēķinu izsniegs Chipsmall. Rēķina summa būs atkarīga no faktiskās samaksātās summas. Chipsmall nodrošina divu veidu rēķinus, PVN rēķinu (neatskaitāmu) un PVN speciālu rēķinu (Atskaitāmo). Lai uzlabotu darbības efektivitāti un izvairītos no atgriešanās efekta, rēķins izsniedz 5 darba dienu laikā pēc tam, kad lietotāji saņem preces. Lūdzu, ievadiet pareizo adresi, kontaktpersonu, tālruņa numuru, lai nodrošinātu rēķinu precīzu piegādi. Ja neaizpildīsit šo informāciju, Chipsmall nosūtīs rēķinu uz to pašu adresi, kur nosūtītās preces, lai mēs varētu savlaicīgi sazināties ar jums.
 

2, PVN rēķins

Chipsmall parasti izsniedz PVN rēķinu lietotājiem, kuri ir nodokļu maksātāji. Lūdzu, rēķinā ierakstiet atbilstošo uzņēmuma nosaukumu un nodokļu informāciju.
 

3, PVN īpašais rēķins

Ja jums ir jāizsniedz PVN īpašais rēķins, lūdzu, sazinieties ar mūsu grāmatvedību, pretējā gadījumā Chipsmall sistēma izsniedz PVN rēķinu. Lūdzu, aizpildiet un rūpīgi pārbaudiet visu rēķina informāciju, Chipsmall neuzņemsies atbildību par kļūdām. PVN īpašais rēķins būs pēc sūtījuma apstiprināšanas nosūtīts ar ekspresseksemplāru. Lūdzu, aizpildiet uzņēmuma nosaukumu, adresi, tālruņa numuru, nodokļu numuru, bankas nosaukumu un konta numuru, rēķina saņemšanas adresi, lai lietotāji varētu izmantot PVN īpašo rēķinu parasti, taču visai aizpildītajai informācijai jābūt tāds pats kā nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma nosaukumam jābūt rūpnieciskās un komerciālās reģistrācijas nosaukumam. Uzņēmuma adresei un rēķina tālruņa numuram jābūt tādam pašam kā jūsu uzņēmuma informācijai.
Nodokļu reģistrācijas numurs ir numurs uz 《Nodokļu reģistrācijas apliecības》, parasti ir 15 numuri, lūdzu, rūpīgi pārbaudiet un ievadiet. Abiem ir jāuzraksta bankas nosaukums un konta numurs.
 

4, Sludinājumi

Ja lietotāji PVN īpašajam rēķinam uzraksta nepareizu informāciju, tad Chipsmall PVN rēķinu izsniedz automātiski un bez atdošanas. Chipsmall nepieņems pieprasījumu PVN īpašā rēķina atkārtotai izsniegšanai, ja mēs jau esam izrakstījuši rēķinu atbilstoši lietotāju informācijai.
 

5, draudzīgs atgādinājums

Ja jums ir šaubas par izrakstīto rēķinu, lūdzu, sazinieties ar Chipsmall finanšu nodaļu. Ja 30 dienu laikā pēc preču saņemšanas nesaņemat rēķinu, lūdzu, sazinieties ar Chipsmall klientu servisu. Mēs neizrakstīsim rēķinu otro reizi, ja jūs nevarat sazināties ar mums 90 dienu laikā (kopš pasūtījuma datuma). Produkta nosaukums rēķinā tiks rakstīts Elektroniskie komponenti, daļas numurs tiks ierakstīts kā reāls pasūtījums, nav citu īpašu pieprasījumu.
 

6, rēķina atgriešana

Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, ja uzzināt, ka pasūtījuma laikā informācija par rēķinu nav pareiza. Chipsmall nomainīs un nosūtīs pareizos paziņojumus. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, ja vēlaties mainīt rēķina informāciju, mēs nosūtīsim pārskatītu rēķinu uz jūsu norādīto adresi pēc mūsu finanšu nodaļas apstiprina. Bez klientu apkalpošanas apstiprināšanas mūsu finanšu departaments nepieņems pieteikumu rēķina atkārtotai izsniegšanai no tālruņa, faksa vai e-pasta.

Atsauksmes

Mēs novērtējam jūsu iesaistīšanos Chipsmall produktos un pakalpojumos. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Lūdzu, veltiet laiku, lai aizpildītu zemāk esošo veidlapu. Jūsu vērtīgās atsauksmes nodrošina, ka mēs konsekventi sniedzam izcilu servisu, ko esat pelnījis. Paldies, ka esat daļa no mūsu ceļa uz izcilību.