Chipsmall X-Ray Inspection for Electronic Components Is Opening Now

Paaugstināšanas cena, kā zemāk
Daudzums / cenu noteikšana
1. gabals
US $10.00
2. gabals
US $5.00
3. gabals
US $5.00
4. gabals
US $5.00
···
···
Rentgena attēlu piegāde
2 stundu laikā pēc komponentu saņemšanas.
Maksājums
PayPal pirms attēla piegādes

*Sadalījuma cena ir vienāda ar nr., Bet tā var būt dažādi partijas kodi.

** Mūsu cenā nav iekļautas piegādes izmaksas.

Pievienotās vērtības pakalpojums

Mūsu rentgenstaru attēlu datu bāzē ir vairāk nekā 150k + attēla gabali komponentiem no uzticama avota.Atbilstības vai neatbilstības analīze

Var nodrošināt, ja mums ir daļa no mūsu datu bāzē.Papildus USD 5/gabals attiecas uz šo pakalpojumu.

Rentgena attēlu paraugi
Lūdzu, sazinieties ar pārdošanu, lai iegūtu sīkāku informāciju.
Kas ir rentgena pārbaude

Rentgena pārbaude ir izmantot rentgena attēlveidošanas tehnoloģiju, lai iegūtu testa objekta iekšējo struktūru, un pēc tam novērot testa objekta iekšējo informāciju, nesalaužot testa objektu.

To galvenokārt izmanto autentiskuma sprieduma un komponentu neveiksmes analīzei.Tā ir starptautiski atzīta metode mikroshēmas autentiskuma spriedumam un kļūdu analīzei un noteikšanai.

Rentgena loma

Rentgenstaru noteikšanas tehnoloģijai ir ātras ātruma, nesagraujošas un zemas izmaksas mikroshēmu autentiskuma noteikšanā.

Mikroshēmas kļūmes noteikšana:

Izmantojot rentgena attēlus, vizuāli novēro mikroshēmas iekšējos defektus, lobīšanos, pārrāvumu, tukšumus utt. Un palīdz spriest par mikroshēmas neveiksmi.

Mikroshēmas autentiskuma spriedums:

Autentiskumu var vērtēt, salīdzinot rāmi, graudus, svina stiepli un citus elementus testa gabala rentgena diagrammā ar standarta mikroshēmu;

Rentgena datu bāze

Čipu autentiskuma sprieduma testā testa gabala rentgena attēls ir jāsalīdzina ar sākotnējās standarta mikroshēmas rentgena attēlu, lai noteiktu autentiskumu.Ar Chipsmall rentgena mikroshēmas attēlu datu bāzes palīdzību tas ietaupa laika izmaksas un darba periodu uzņēmumiem, lai iegādātos paraugu salīdzināšanas attēlus, un realizē izmaksu samazināšanu un efektivitātes palielināšanos.

Chipsmall Rentgena mikroshēmu attēlu datu bāze, visi paraugi tiek iegādāti no sākotnējā aģenta, augsta uzticamība, plašs pārklājums, ērts vaicājums, laipni gaidīti pieredze!

Atsauksmes

Mēs novērtējam jūsu iesaistīšanos Chipsmall produktos un pakalpojumos. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Lūdzu, veltiet laiku, lai aizpildītu zemāk esošo veidlapu. Jūsu vērtīgās atsauksmes nodrošina, ka mēs konsekventi sniedzam izcilu servisu, ko esat pelnījis. Paldies, ka esat daļa no mūsu ceļa uz izcilību.